Nabízíme několik možností dopravy a je jenom na Vás jakou možnost si zvolíte.

 

doprava ppl  Zaslání Vaší objednávky přepravní společností PPL

 

Zásilková přepravní služba PPL doručuje v rámci České republiky zboží obvykle do 24 hodin. Vaše zásilka Vám bude doručena následující pracovní den od doručení potvrzujícího emailu o odeslání objednávky

Zásilka je doručována v pracovní dny 9:00 - 18:00, bohužel přesný výběr hodiny dodání není v současnosti možný. Pokud vás řidič přepravní společnosti nezastihne, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

V den doručování Vás bude řidič přepravní společnosti telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

 

dopravné za 1 balík při platbě předem 74,- (89,- vč. DPH)
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 74+33- (129,- vč. DPH)
dopravné při objednávce zboží nad 1500,- vč. DPH ZDARMA

 

 

 

Balík do ruky Česká pošta-Balík do ruky

 

Doručovatel České pošty by u Vás měl v rámci ČR zazvonit do 24 hodin po přijetí emailu o odeslání zásilky z eshopu www.nasteny.cz. V den doručování Vám zašle Česká pošta email a SMS zprávu s číslem balíku a s případnou částkou k úhradě za zboží (dobírku). Zásilky Česká pošta doručuje v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí ve Vašem doručovacím místě. V případě, že nejste zastiženi na udané adrese je Vaše zásilka uložena na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Zásilky lze sledovat zde.

 

dopravné za 1 balík při platbě předem 82,- (99,- vč. DPH)
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 82+41,- (149,- vč. DPH)
dopravné při objednávce zboží nad 1500,- vč. DPH ZDARMA

 

 

Pozor. V případě že si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesílán zpět.

 

 

Balík do ruky Česká pošta-Balík do na poštu

 

Stejná pravidla doručení jako balík do ruky, ale zásilka je rovnou uložena na vámi vybrané pobočce České pošty. V rámci ČR doručení do 24 hodin po přijetí emailu o odeslání zásilky z eshopu www.nasteny.cz. V den uložení zásilky Vám zašle Česká pošta email a SMS zprávu s číslem balíku a s případnou částkou k úhradě za zboží (dobírku). Zásilky lze vyzvednout na pobočce České pošty pouze v provozní době dané pobočky. Zásilky lze, po zadání čísla zásilky, sledovat zde.

 

dopravné za 1 balík při platbě předem 78,- (94,- vč. DPH)
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 78+41,- (144,- vč. DPH)
dopravné při objednávce zboží nad 1500,- vč. DPH ZDARMA

 

 

Pozor. V případě že si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesílán zpět.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku