Nabízíme několik možností dopravy a je jenom na Vás jakou možnost si zvolíte.

 

doprava ppl  Zaslání Vaší objednávky přepravní společností PPL

 

Zásilková přepravní služba PPL doručuje v rámci České republiky zboží obvykle do 24 hodin. Vaše zásilka Vám bude doručena následující pracovní den od doručení potvrzujícího emailu o odeslání objednávky

Zásilka je doručována v pracovní dny 9:00 - 18:00, bohužel přesný výběr hodiny dodání není v současnosti možný. Pokud vás řidič přepravní společnosti nezastihne, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

V den doručování Vás bude řidič přepravní společnosti telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

 

 

dopravné za 1 balík při platbě předem 109,- vč. DPH
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 139,- vč. DPH
dopravné při objednávce zboží nad 1500,- vč. DPH ZDARMA

 

 

 

Balík do ruky Česká pošta-Balík do ruky

 

Doručovatel České pošty by u Vás měl v rámci ČR zazvonit do 24 hodin po přijetí emailu o odeslání zásilky z eshopu www.nasteny.cz. V den doručování Vám zašle Česká pošta email a SMS zprávu s číslem balíku a s případnou částkou k úhradě za zboží (dobírku). Zásilky Česká pošta doručuje v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí ve Vašem doručovacím místě. V případě, že nejste zastiženi na udané adrese je Vaše zásilka uložena na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou. Zásilky lze sledovat zde.

 

dopravné za 1 balík při platbě předem 139,- vč. DPH
dopravné + dobírečné při platbě při dodání 189,- vč. DPH)
dopravné při objednávce zboží nad 1500,- vč. DPH ZDARMA

 

 

Pozor. V případě že si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesílán zpět.

 

 

Provozovatel webu, www.nasteny.cz, Irena Balašková, IČ:76637999, se sídlem Nová Ves nad Lužnicí č.p. 57, zapsané v živnostenském rejstříku vedeným Městský úřadem v Třeboni , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím